VictoryFyzio

Darčekové poukážky pre zdravie

Obdarujte svojich priateľov a rodinu jedinečným zážitkom, ktorý prinesie úľavu, regeneráciu a novú energiu. 

Darčekové poukážky ZDRAVIE POD STROMČEK

Hľadáte originálny a zmysluplný darček, ktorý ukáže Vašim blízkym, ako veľmi na nich záleží? S darčekovými poukazmi od Victory Fyzio môžete obdarovať svojich priateľov a rodinu jedinečným zážitkom, ktorý prinesie úľavu, regeneráciu a novú energiu. 

Napíšte nám o aký darčekový poukaz máte záujem, na akú procedúru, v akej cene a koľko kusov. Následne Vás budeme kontaktovať

Darcekovy poukaz

Vaše osobné údaje sú v bezpečí a budú spracované podľa zásad ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním. Súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačidlo „Odhlásiť sa“ v každom zaslanom e-maile.

Naše SLUŽBY

Vyberte si z nšich služieb pre podporu vášho zdravia...

Lokálna kryoterapia 5 min.

5,00
Pomocou nízkej teploty (menej ako - 100 ° C) vyvolávajú vo svaloch, kĺboch a šľachách proces hojenia, vďaka výraznému prekrveniu postihnutej oblasti. Pôsobí proti bolesti, opuchnutiu a zápalu.

SM Systém 60 min.

25,00
Cviky zložené z posilňujúcich a uvoľňovacích cvičení pomocou špeciálnych lán, ktoré dosahujú obnovenie narušenej špirálovej stability. Tento typ cvikov má veľmi priaznivý účinok pre tých, ktorí trpia bolesťami chrbta, skoliózou a ľuďom, ktorí majú zlé držanie tela

Rázová vlna 15 min.

30,00
Ošetrenie našou rázovou vlnou Winform je úplne bezbolestné vďaka dvom terapeutickým energiám a to rázovej vlny a diatermie.  Rázová vlna odstraňuje príčinu bolesti a urýchľuje regeneráciu aj pri dlhotrvajúcich bolestiach kĺbov a svalov. Taktiež pôsobí aj na akútne bolesti pohybového systému. Ošetrenie rázovou vlnou Winform je bezbolestná procedúra. Rázová vlna odstraňuje príčinu bolesti a urýchľuje regeneráciu aj pri dlhotrvajúcich chronických bolestí kĺbov a svalov vďaka dvom terapeutickým energiám, ktoré súčasne pôsobia

Individuálne cvičenia 60 min.

25,00
Nechajte starosti so zdravotnými problémami za sebou! S naším individuálnym cvičením s fyzioterapeutom môžete dosiahnuť dlhodobé zlepšenie pohybového ústrojenstva a chrbtice, čo vám umožní žiť život bez obmedzení. Predstavte si, ako si budete môcť užívať svoje obľúbené aktivity bez bolesti a strachu zo zranenia! Bez ohľadu na to, či máte radi beh, jazdu na bicykli alebo len chcete mať lepšiu postavu, naše individuálne cvičenie s fyzioterapeutom vám umožní dosiahnuť svoje ciele bezpečne a efektívne. A to všetko v priateľskom a motivujúcom prostredí našich špecialistov z Victory Fyzio.

Bankovanie 45 min.

25,00
Bankovanie je aplikácia sklenených alebo plastových baniek na telo klienta. Bankovanie spôsobuje predovšetkým podtlak na mieste aplikácie. Podtlak vytvorený bankami sa využíva na úľavu od bolesti, uvoľnenie spazmov, uvoľnenie svalov, šliach, podkožia a fascií. Je to účinná metóda najmä pri bolesti svalov, chrbta a ramien.

Masáž 45min

25,00
Je to pôsobenie súbormi hmatov na telo klienta(chrbát, krk, ramená, ruky, nohy). Cieľom masáže je priaznivo ovplyvniť chorobne vyvolané zmeny alebo zmeny vyvolané únavou, posilňovať zdravie a zvyšovať celkovú odolnosť organizmu.

Masáž 90min

50,00
Je to pôsobenie súbormi hmatov na telo klienta(chrbát, krk, ramená, ruky, nohy). Cieľom masáže je priaznivo ovplyvniť chorobne vyvolané zmeny alebo zmeny vyvolané únavou, posilňovať zdravie a zvyšovať celkovú odolnosť organizmu.

Analýza zdravotného stavu 15 min.

20,00
Zmeriame Vám stav vitamínov a minerálov v tele, vstrebateľnosť živín, stav kardiovaskulárneho systému a veľa iných výstupov. Meranie trvá 1 min a je neinvazívne (bez odberu krvi). Následná interpretácia výsledkov a odborné poradenstvo zaberie maximálne 10 minút.

Bezplatná diagnostika pohybového ústrojenstva 15 min.

0,00
Využite BEZPLATNÚ diagnostiku a konzultáciu pre BOLESTI chrbta, svalov a kĺbov, ktorá Vám pomôže získať cenné informácie o tom, ako dať zbohom bolesti!

Referencie KLIENTOV

Pozrite si skúsensoti našich spokojných klientov